لوگو ایران پانل

بهترین نصاب ساندویچ پانل در تهران کدام است ؟

شرکت ایران پانل قابل اعتماد ترین و معتبرترین نصاب ساندویچ پانل است، زیرا تجربه بالایی در این کار دارد و از یک تیم حرفه ای و کاربلد و متخصص بهره می برد. تکنسین های آموزش دیده ایران پانل قادر هستند در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین سطح کیفیت پانل های شما را نصب و آنها را به موقع تحویل دهند.

همانطور که می دانید نصب پانل های تولید شده در مجموعه ایران پانل سریع و راحت است. پنل ها سبک، کاربردی هستند و تقریباً در هر نوع آب و هوایی قابل نصب هستند. از آنجایی که پانل ها پیش ساخته هستند، پس از نصب نیازی به اضافه کردن عایق حرارتی و رطوبتی نیست.

علاوه بر این، شرکت ایران پانل تکنسین های حرفه ای  و بهترین نصاب ساندویچ پانل را به شما تحویل می دهد تا  به شما کمک کنند در زمان مناسب و به موقع پروژه خود را به اتمام برسانید.

 

تدارکات موثر شرکت ایران پانل برای نصاب ساندویچ پانل چیست؟

برای کمک به برنامه ریزی دقیق در هنگام نصب ساندویچ پانل ، شرکت ایران پانل نقشه های نصب را با پانل های کدگذاری شده قبل از شروع پروژه به شما تحویل می دهد. با دستورالعمل های دقیق نصب، لوازم جانبی مناسب، نقشه های جزئیات خاص پروژه و آموزش راه اندازی در محل، نصب ساندویچ پانل سریع و آسان خواهد بود.

حصول اطمینان از کیفیت و محیط کار ایمن در هنگام نصب و راه اندازی به طور فزاینده ای برای فرآیند ساخت و ساز موثر اهمیت پیدا می کند. با پیشرفت های صورت گرفته در این زمینه نصاب ساندویچ پانل (شرکت ایران پانل) اکنون تعدادی ابزار کمکی جدید برای نصب ایمن‌تر به مشتریان خود ارائه می‌دهد:

برای جزئیات و دستورالعمل های کار، می توانید با شرکت ایران پانل تماس بگیرید تا کارشناسان و متخصصان ما در این زمینه شما را راهنمایی و بهترین نصاب ساندویچ پانل را به شما معرفی کنند.

برای اجاره تجهیزات و یا برای استفاده از نصاب ساندویچ پانل این شرکت می توانید با دفتر فروش منطقه ای ما تماس بگیرید.

 

نحوه نصب پانل عایق بندی شده - ایران پانل

نحوه نصب پانل عایق بندی شده چگونه است؟

نصاب ساندویچ پانل از نقشه های معماری برای نصب همه پانل ها استفاده می کند. نصاب ها می توانند با کمک نقشه های معماری به راحتی پانل ها را به اندازه مورد نیاز برش دهند و آنها را به ترتیب در جای خود نصب کنند.

نصاب ها معمولا برای این کر آموزش دیده اند و به راحتی می توانند با کمک ابزارهای مختلف پانل های شما را نصب کنند. این روزها تولید کنندگان ساندویچ پانل برای راحتی نصب پانل های خود سعی می کنند مشخصات و دستورالعمل نصب را بر روی بسته بندی قرار دهند تا نصاب متناسب با این دستورالعمل بتواند به شکل استاندارد آنها را نصب کند.

معمولا نصاب ساندویچ پانل برای کارآمدتر کردن نصب از ابزارهای مختلف مانند بالابر مخصوص استفاده می کند. دقت کنید با کمک ابزارهای دستی و اتوماتیک می توان در نصب پانل های افقی و عمودی و بلند کرد آنها صرفه جویی کرد و خطرات را به حداقل خود کاهش داد.

 

دستورالعمل نصب و راه اندازی ساندویچ پانل - ایران پانل

دستورالعمل نصب و راه اندازی ساندویچ پانل

۱. شرایط آب و هوایی:

شرایط آب و هوایی مانند باران و باد تاثیر قابل توجهی در نصب ساندویچ پانل دارد. ساندویچ پانل ها نباید در هنگام مه غلیظ، باران، بارش برف و تگرگ نصب شوند. در روزهای طوفانی که سرعت باد زیاد است نباید اقدام به نصب این نوع از مصالح کنید، زیرا سطح مساحت پانل ها بزرگ تر بوده و می تواند خطرات زیادی به همراه داشته باشد.

هنگامی که دید محدود است و رعد و برق نیز وجود دارد نصاب ساندویچ پانل شما باید کار را متوقف کند. همچنین کار نصب باید در دما بالای ۵- درجه سانتی گراد تا ۲۰ درجه سانتی گراد انجام شود.

۲. کمک گرفتن از یک متخصص واقعی:

ساندویچ پانل شرکت ایران پانل باید زیر نظر افراد مجاز نصب شود. به طور کلی نصاب ساندویچ پانل باید مطابق با مقررات و دستورالعمل های موجود این کار را انجام دهد.

علاوه بر این نصاب ساندویچ پانل شما باشد در زمان نصب از ابزارهای محافظت در برابر سقوط از ارتفاع استفاده کند، مانند:

 • طناب و کمربند ا می نی
 • موانع حفاظتی خطی برای اطمینان از ا می نی در محیط ساختمان
 • واحدهای ا می نی

۳. تخلیه مناسب ساندویچ پانل:

 • تخلیه و قرار دادن ساندویچ پانل شرکت ایران پانل توسط بالابر توصیه می شود. هنگام نصب باید توجه کنید که پانل ها را از ارتفاع زیاد رها نکنید، زیرا سقوط پانل باعث آسیب به لبه پانل می شود.
 • در صورتی که وزن پانل شما کم باشد، می توانید آنها را به صورت دستی تخلیه کنید.
 • قبل از برداشتن پانل و قبل از نصب آن سعی کنید محافظ آن را از روی پانل بکنید.
 • نصاب ها هنگام حرکت روی پانل ها باید کفش هایی با کفی نرم داشته باشند تا از آسیب به پانل ها جلوگیری شود.
 • به منظور جلوگیری از آسیب به اتصالات پانل سعی کنید در محور طولی پانل ها در هنگام نصب حرکت کنید.
 • و …

۴. برش ساندویچ پانل:

برای برش ساندویچ پانل شرکت ایران پانل از اره هایی با تیغه دندانه دار یا اره مخصوص پانل استفاده کنید. تیغه های فلزی مختلف که در بازار موجود است می تواند به پانل آسیب برساند بنابراین سعی کنید برای برش پانل از هر اره ای استفاده نکنید.

از آسیاب های زاویه ای و سایر ابزارهایی که می توانند منجر به گرم شدن بیش از حد در ناحیه برش شوند، استفاده نکنید آنها می توانند به پوشش ساندویچ پانل شما آسیب برسانند. همچنین برای برش ورق فلزی پانل ها فقط از قیچی دستی استفاده کنید.

۵. آماده سازی برای نصب ساندویچ پانل:

بعد از انتخاب نصاب ساندویچ پانل و قبل از شروع نصب ساندویچ پانل باید موارد زیر را با دقت  بررسی کنید:

 • آیا ساختار مطابق با آن ساخته شده است یا خیر؟
 • آیا دهانه پرلین ها، تیرک ها و پیچ ها مطابق با طرح و دستورالعمل های موجود در جداول است یا خیر؟
 • آیا مساحت پرلین ها یک صفحه را تشکیل می دهند یا خیر؟
 • آیا ساختار دیوار درست است و هیچ انحرافی در آن دیده نمی شود؟
 • و …

برای این که بتوانید به صورت استاندارد ساندویچ پانل خود را نصب کنید باید از،یک نصاب حرفه ای کمک بگیرید. اگر نگران پیدا کردن یک نصاب خوب هستید با ما تماس بگیرید. تکنسین های ما بهترین نصاب ساندویچ پانل در کشور هستند.

آنها می توانند مطابق با خواسته شما پانل ها را در سریع ترین زمان نصب و به موقع به شما تحویل بدهند. ما برای نصب ساندویچ پانل کمترین تعرفه را در نظر گرفته ا می .

جمع بندی؟

شرکت ایران پانل بهترین نصاب ساندویچ پانل است، زیرا از تکنسین های حرفه ای و کاربلد و نیز از تجهیزات فنی پیشرفته برای این کار استفاده می کند. شما می توانید از خدمات ارزان ق می ت و مقرون به صرفه شرکت ایران پانل استفاده کنید تا یک سازه مستحکم و مقاوم برای خود داشته باشید.

تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده شرکت ایران پانل آماده هستند تا در هر شرایطی پانل های شما را نصب و به موقع تحویل دهند. برای ثبت درخواست می توانید با ما تماس بگیرید.