لوگو ایران پانل

ساندویچ پانل مسکونی

کیفیت بالا، غیر قابل احتراق بودن و انعطاف پذیری خوب توانسته ساندویچ پانل مسکونی را به بهترین گزینه برای ساخت ساختمان مسکونی تبدیل کند، زیرا این پانل ترکیبی عالی از عایق و یک لایه فلزی مقاوم است که آن را سبک، ایمن و انعطاف پذیر می کند.

در حال حاضر برندهای زیادی از ساندویچ پانل مسکونی در بازار داخلی وجود دارد که شناخته شده ترین و محبوب ترین، برند ایران پانل است. شرکت ایران پانل سالهای طولانی است که به دلیل تولید مصالح با کیفیت توانسته رتبه خود را در بازار حفظ کند و روز به روز آن را ارتقاء دهد.

شما می توانید انواع مختلف ساندویچ پانل دیواری، ساندویچ پانل سقفی را از شرکت ایران پانل با نازلترین قیمت و با تضمین کیفیت سفارش دهید. خرید ساندویچ پانل مسکونی از شرکت ایران پانل می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند و استحکام و مقاومت ساختمان را چندین برابر افزایش دهد.

 

 

 

از مزیت های مهم پانل مسکونی ایران پانل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ساندویچ پانل این شرکت مقاومت بالایی در برابر آتش دارد. به دلیل شکل، استحکام و مواد می تواند از خانه در برابر آسیب در هنگام آتش سوزی محافظت کند. ساندویچ پانل های مختلف این شرکت مانند ساندویچ پانل پشم شیشه بسیار مقاوم در برابر آتش و عایق حرارتی می باشد.
 • حفظ گرما و صرفه جویی در انرژی شایان ستایش ترین ویژگی ساندویچ پانل های مسکونی شرکت ایران پانل است.
 • ساندویچ پانل مسکونی ایران پانل خاصیت عایق صدا خوبی دارد، به طور معمول، حجم عایق صدا بالاتر از ۳۰ دسی بل است که به طور موثر تداخل صداهای بیرونی را سرکوب می کند.
 • گردش بی نظیری دارد که آب را بیرون نگه می دارد و از همه طرف مهر و موم می شود و هوابندی خوبی را تضمین می کند.
 • برخی از پانل های این مجموعه از فوم پلی اورتان سفت پر شده اند که به استحکام کلی ساختمان کمک می کند و آن را بادوام و محکم می کند.
 • پانل های ساخته شده در شرکت ایران پانل یک ماده جذاب هستند که از رنگ زنده ساخته شده اند و ماندگار خوبی دارند و زیست تخریب پذیر و سازگار با محیط زیست نیز هستند.
 • ساندویچ پانل ایران پانل دارای ضریب اسیدیته بالایی است که می تواند اثر خورندگی فلزات را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
 • ساندویچ پانل مسکونی ایران پانل دارای اشکال مختلف، بدون پل سرد، استحکام بالا و صافی عالی است.
 • پانل های این مجموعه شامل طراحی منحصر به فرد درگاه اتصال و توانایی بیشتر در تحمل فشار منفی باد است.

 

ساندویچ پانل مسکونی شرکت ایران پانل منحصر به فرد است

چه چیزی در مورد ساندویچ پانل مسکونی شرکت ایران پانل منحصر به فرد است؟

ظرفیت باربری یکی از ویژگی های منحصر به فرد ساندویچ پانل مسکونی تولید شده در شرکت ایران پانل  است که به طور مستقیم با سطح و مواد هسته و همچنین بست بین وجه ها و هسته متناسب است.

ابعاد ساختاری و سیستم‌های سازه‌ای مانند طول دهانه، عرض تکیه‌گاه و سیستم‌های چفت و بست نیز آن را در بین مواد دیگر همه کاره می‌سازد.

استحکام مصالح ساختمانی با درجه بالا را می توان با مدل های ریاضی نشان داد. این مدل‌های ریاضی مبتنی بر فرآیندهای فیزیکی هستند که در آزمایشات متعدد مشخص می شوند.

داده‌های مربوط به کیفیت مواد در مدل‌های ریاضی به منظور توضیح استحکام و سفتی اجزای منفرد ساندویچ پانل مسکونی ضروری است و در بیشتر موقعیت‌ها، این مقادیر به صورت تجربی تعیین می شود. در صورت شکستن یا ترک خوردن مواد در آزمایشات، مجدداً برای رفع ایرادات به مراحل ساخت بازگشت داده می شوند.

شما می توانید قبل از خرید مشخصات فنی محصولات ما را دریافت و آن را مطالعه کنید. در حال حاضر برای به دست آوردن محصولات درجه یک ما آزمایشات متعددی را انجام داده ایم. شما می توانید با خیال راحت بهترین نوع ساندویچ پانل مسکونی را از شرکت ایران پانل با قیمت ارزان همراه با گارانتی معتبر خریداری کنید.

اگرچه ساندویچ پانل های ما دارای چندین مزیت مانند مقاومت در برابر حرارت قوی، ویژگی های قابل اشتعال و هوابندی خوب هستند، اما نمی توانند بارهای اضافی، بزرگ را برای مدت زمان طولانی حمل کنند شما باید متناسب با دستور العمل موجود از آنها استفاده کنید، مگر این که بخواهید از ساندویچ پانل های باربر این شرکت که قادر هستند بارهای اضافی، بزرگ را برای مدت زمان طولانی حمل کنند استفاده کنید.

 

مزیت های مهم پانل مسکونی ایران پانل

نقاط قوت ساندویچ پانل مسکونی شرکت ایران پانل چیست؟

 • ویژگی های مکانیکی:

مواد مورد استفاده برای هسته و روکش ساندویچ پانل مسکونی بسیار پایدار است. این شرکت  از مواد مختلف مانند پلی استایرن اکسترود شده XPS و  فوم پلی اورتان PUR و نیز سایر مواد استفاده می کند تا میزان مقاومت و استحکام پانل افزایش یابد.

به طور مشابه، خود پلی استایرن اکسترود شده آن می توانند ویژگی های مکانیکی را برای مدت طولانی حفظ کنند. علاوه بر این، دما بر خواص مکانیکی آن تأثیر نمی گذارد.

 • جذب آب:

استفاده معمولی از پشم معدنی جذب آب کمی دارد. در مورد ساندویچ پانل پشم شیشه ، معمولاً به دلیل محافظتی که توسط سایدینگ ها ارائه می شود، کاهش می یابد.

علاوه بر این، از طریق استفاده از سیلیکون، روغن معدنی، یا مواد افزودنی دیگر. مواد مختلف در ساختار داخلی به عنوان چسبنده عمل می کنند و از دیوارها و سقف ها در برابر آب محافظت می کنند.

عایق حرارتی:

پانل های مسکونی در مقایسه با مصالح سنتی مانند بتن، چوب، سنگ و … بیشتر می توانند در برابر حرارت مقاومت کنند. به این ترتیب شما در هزینه های گرمایش و سرمایش منزل خود در طول سال صرفه جویی خواهید کرد. این نوع پانل ها بهترین عایق در برابر عوامل محیطی هستند و می توانند در برابر فرسایش محیطی نیز برای سالهای طولانی مقاومت کنند.

 

 

مهمترین نکاتی که هنگام خرید ساندویچ پانل مسکونی باید به آن توجه کنیم چیست؟

 

در اینجا چند نکته وجود دارد که قبل از خرید ساندویچ پانل مسکونی باید در نظر بگیرید:

 • چگالی را بررسی کنید؛ بیشترین چگالی توصیه شده حداقل ۵۰ تا ۵۵ کیلوگرم بر متر مکعب است.
 • مواد داخل را مشخص کنید؛ الیاف پشم شیشه، پلی استایرن اکسترود شده (XPS) و فوم پلی اورتان (PUR)  نباید معمولی باشد.
 • علاوه بر این، مطمئن شوید که به جای اتصالات مکرر در یک خط پانل پیوسته ساخته شده است.
 • فراموش نکنید که منطقه مکانی را که آن را برای آن نصب می کنید، مشخص کنید.
 • برای سفارشی‌سازی، می‌توانید طراحی و چیدمان خاص مطابق با ملزومات اطراف را بررسی کنید.

 

English روش نگهداری ساندویچ پانل مسکونی

روش نگهداری ساندویچ پانل مسکونی چگونه است؟

 

در زیر برخی از مراحل نگهداری ساندویچ پانل مسکونی آورده شده است:

 • اگر ساندویچ پانل شما به طور منظم نگهداری شود، عمر مفید آن افزایش می یابد.
 • برای کاهش مشکلات نگهداری و افزایش عمر آن می توانید یک لایه دیگر رنگ بزنید.
 • آثار و خط و خش بر جای نگذارید زیرا می تواند بر عمر آن تأثیر بگذارد و هزینه نگهداری آن را افزایش دهد.
 • مواد شوینده شیمیایی را برای تمیز کردن مرتب آن مصرف نکنید.
 • از مواد زبر برای تمیز کردن استفاده نکنید زیرا ممکن است آثاری روی آن باقی بماند.
 • از استفاده اسید یا سایر مواد شیمیایی شدید روی این ماده ساختمانی خودداری کنید.
 • تمیز کردن پانل های شما باید به طور منظم در طول سال انجام شود.

 

جمع بندی؟

اگر به دنبال موادی هستید که توانایی جلوگیری از انتشار آتش و ناملایمات تغییرات آب و هوایی را داشته باشد و نیز در برابر فشار محیط بتواند تحمل بیشتری از خود نشان دهد، ساندویچ پانل مسکونی مناسب ترین گزینه برای شما می تواند باشد.