لوگو ایران پانل

ساندویچ پانل ارزان اما با کیفیت

 

قیمت همیشه مهم ترین مؤلفه در خرید به حساب می آید و خرید ساندویچ پانل ارزان نیز از این قاعده مستثنی نیست. هر کارخانه از یک اسکلت کلی تشکیل می شود که پس از اتمام، نیاز به پوشش بیرونی از نوع دیواری و سقفی می باشد. احداث اسکلت آن قدر هزینه بردار است که بخش اعظم بودجه تخصیص یافته به پروژه را به مصرف می رساند؛ نتیجه آنکه با گذشتن از مرحله اسکلت، معمولاً پروژه ها با کسری بودجه مواجه می شوند و به ناچار، از هزینه سایر قسمت ها مانند اجرای پوشش خواهند زد. ساندویچ پانل ارزان یک محصول ارزشمند است که در عین پایین بودن قیمت، کلیه خواص فیزیکی و فنی مورد نیاز سازه را نیز تأمین خواهند نمود. اما در این بین چند سؤال اساسی شکل می گیرد که ممکن است ذهن مشتری را درگیر نمایند که بدین شرحند:

 

  • آیا ساندویچ پانل ارزان دارای کیفیت قابل قبولی هست و قابل اطمینان می باشد؟

  • اعمال تغییر در چه فاکتورهایی سبب به وجود آمدن این نوع از پانل های ساندویچی شده است؟

  • تفاوت قیمت ساندویچ پانل ارزان با سایر انواع این محصول در چه حدی قرار دارد؟

  • و …

 

 

ساندویچ پانل -گیف

 

 

چنانچه تا به اینجا نسبت به این محصول علاقه مند شده اید و احتمال خرید این محصول از سوی شما وجود دارد، مطالعه ادامه این مقاله قادر است اطلاعات نهایی و نکات تکمیلی را در خصوص ساندویچ پانل ارزان در اختیار شما قرار خواهد داد. لذا مطالعه این مقاله را به تمام کارفرمایان و صاحبان مشاغل که سوله یا کارخانه در دست اجرا دارند، اکیداً توصیه می کنیم.

 

 

 

ساندویچ پانل ارزان دارای چه ویژگی هایی است؟

 

در راستای معرفی بهتر این محصول به عنوان یک راهکار مدیریتی و یک انتخاب هوشمندانه، لازم است توضیحاتی در خصوص مشخصات فنی و ویژگی های ساختاری این محصول ارائه گردد تا شفاف سازی خوبی صورت پذیرد. شاید برخی افراد نگاه مثبتی نسبت به ساندویچ پانل ارزان نداشته باشند و این نگاه نیاز به تغییر و تعدیل داشته باشد. بر همین اساس قصد داریم بر ویژگی های مثبت و ارزنده پانل های ارزان قیمت به عنوان یک استراتژی با صرفه اقتصادی بالا، تأکید ویژه ای داشته باشیم که اهم این موارد عبارتند از:

 

(1) قیمت تمام شده تا حدود 30 الی 40 درصد پایین تر از سایر پانل های مشابه است.

 

(2) کیفیت عمومی محصول در وضعیت مطلوبی است و از این لحاظ چیزی کم ندارد.

 

(3) ضخامت ورق فوقانی (نمای بیرونی) را تحت شرایط خاص می توان تا 2 یا 3 میلیمتر نیز پایین آورد؛ بی آنکه در استحکام کلی پانل، تغییر محسوسی ایجاد شود. محصول حاصل از این فرآیند را پانل ارزان می نامند که انتخاب مناسبی برای تمام کسب و کار ها به شمار می آید.

 

(4) ضخامت ورق تحتانی (نمای داخلی) را می توان حتی در حدود 1 میلیمتر نیز در نظر گرفت؛ یا به طور کلی، این ورق را حذف نمود و به جای آن از کاغذ یا طلق استفاده نمود که هزینه ها را تا قریب به 40 درصد کاهش خواهد داد. یکی از موارد دیگری که منجر به حذف ورق تحتانی می شود، جایی است که ساندویچ پانل قرار است بر روی دیوار سیمانی نصب شود تا کار عایق بندی تکمیل شود. در این حالت از ساندویچ پانل یک طرفه استفاده می شود که تنها ورق فوقانی داشته و فاقد ورق تحتانی می باشد.

 

(5) فوم عایق که به عنوان هسته مرکزی مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند از جهات مختلف مورد بهینه سازی قرار گرفته و ارکان مختلف آن را مدیریت نمود. میزان تراکم یا دانسیته فوق تزریقی را می توان تا حدودی کاهش داد و باز هم همان کارایی را از آن دریافت نمود. قطر عایق را نیز می توان تا حدودی کاهش داد، بدون آنکه تأثیر محسوسی در عملیات ایزولاسیون گرمایی اتفاق افتد.

 

مورد آخر اعمال تغییرات در فرمولاسیون فوم عایق است که پیش از مرحله تزریق و در آزمایشگاه صورت می پذیرد تا با هزینه کمتر، بتوان اثربخشی بیشتری را از فوم مربوطه دریافت نمود. اینها گوشه هایی از پویایی صنعت پوشش های نوین ساختمانی است که منجر به تولید و ساخت پانل ارزان شده و تأمین نیازهای مشتری را با سطوح هزینه ای پایینتر، میسر می سازد.

 

ساندویچ پانل ارزان را از ما بخواهید!

 

 

ساندویچ پانل ارزان را از ما بخواهید!

 

بر خلاف تصور عده زیادی از افراد که صفت ارزان را دقیقاً معادل با فقدان کیفیت تفسیر می کنند، این محصول یک محصول کاملاً توسعه یافته و ارزشمند است که پاسخگوی نیازهای صنعت ساخت و ساز با مقیاس هزینه ای اقتصادی تری می باشد. آن دسته از پروژه هایی که بیشترین هزینه را در خصوص ساخت اسکلت فلزی و استراکچر اصلی کارخانه صرف کرده اند و اکنون با کمبود جدی در تأمین منابع مالی روبرو هستند، این محصول را را می توانند به عنوان یک راه حل کلیدی برای اتمام با کیفیت و اصولی کار ساخت کارخانه خود، قلمداد نمایند؛ راهکاری که هیچ گونه کمبود و یا ضعفی به لحاظ فنی و عملکردی ندارد و تنها با راهکارهای قابل قبول بهینه سازی، با هزینه کمتری به تولید انبوه رسیده و در اختیار مشتری قرار می گیرد.

 

گروه صنعتی «ایران پانل» قریب به دو دهه است که به عنوان تولید کننده برتر ساندویچ پانل در کشور شناخته شده است و پروژه های بزرگ متعددی را برای بزرگترین کارخانجات و برندهای موفق داخلی در سراسر کشور به انجام رسانده است. محصولات این شرکت علاوه بر اینکه در کیفیت بی همتا هستند، با پایین ترین قیمت نسبت به سایر تولید کنندگان عرضه می شوند و بر همین اساس، برای مشتری بسیار مطلوب خواهند بود. هنر مهندسان نوآور در شرکت « ایران پانل » این است که با کمک مهندسی دقیق محصولات و حذف حساسیت های زائد از تولید، ضمن حفظ کیفیت در بالاترین سطح ممکن، ساندویچ پانل ارزان به معنای را به معنای واقعی کلمه محقق ساخته است.

 

ساخت پانل برای چه مشاغلی مناسب است؟

 

 

 

ساندویچ پانل ارزان برای چه مشاغلی مناسب است؟

 

تفاوت چندانی در کارکرد این محصول با سایر انواع ساندویچ پانل وجود ندارد و بر همین اساس، تقریباً محدودیتی برای استفاده از آن در کاربری های مختلف وجود ندارد. لذا کارخانجات مختلف و سالن های تولید و کلیه ابر سازه های صنعتی و غیر صنعتی را می توان با استفاده از ساندویچ پانل ارزان پوشش داد. فهرستی از بزرگترین و برجسته ترین مشاغلی که می توانند از این محصول استفاده نمایند، در ادامه خواهید دید:

 

– کارخانجات صنایع غذایی اعم از تولید یا بسته بندی محصولات مختلف با بالاترین درجه بهداشت محیطی

 

– کشتارگاه های صنعتی دام و طیور با امکان نظافت و شستشوی مستمر محیط پیرامون

 

– سوله سردخانه صفر و زیر صفر به منظور انبار و ذخیره سازی کلیه اقلام غذایی، دارویی و …

 

– سالن های تولید و مونتاژ که در مناطق سردسیر هستند و به دنبال بهینه سازی مصرف انرژی در سرمایش و گرمایش سازه هستند.

 

– و …

 

ساندویچ پانل -گیف

 

کلام آخر 

 

توضیحات مقتضی در خصوصاین پانل و مزایای بی نظیر آن را مطرح نمودیم. با توجه به نکات مطرح شده، پر واضح است که بیشترین راندمان و کارایی را همراه با پایین سطوح قیمتی، می توان از این محصول ارزشمند انتظار داشت. با استفاده از این نوع بهینه سازی شده از ساندویچ پانل، مجموع هزینه های ثانویه پروژه که کلیه موارد پس از اسکلت و استراکچر فلزی را شامل می شود و پوشش نیز جزئی از آن است، حداقل حدود 30 درصد کاهش می دهد که صرفه جویی ریالی بسیار خوبی محسوب می شود. ساندویچ پانل ارزان هیچ گونه کمبودی نداشته و تمام قابلیت های فنی و ساختار آن منطبق با اصول استاندارد می باشد و تنها علت اصلی ارزان بودن آن، حذف اضافه کاری ها و بهینه سازی نقشه های ساخت است.