لوگو ایران پانل

قیمت ساندویچ پانل روز

 

مقایسه دقیق در ده ها پروژه عمرانی نشان داده است که قیمت ساندویچ پانل برای اجرای پوشش دیواری و سقفی سازه، به مراتب ارزان تر از اجرای همین پوشش با کمک مصالح جایگزین نظیر دیوارچینی با بلوک سیمانی یا آجرکشی تمام می شود. اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود. علاوه بر بحث هزینه، زمان بندی اجرا نیز بسیار متفاوت است و پروژه ساندویچ پانل در زمان بسیار کوتاه تر و با حذف کامل وقفه های قابل اجتناب، صورت خواهد پذیرفت.

 

 

مجموعه نکاتی که باعث می شود هزینه تمام شده ساندویچ پانل به نسبت سایر مصالح (دیوار آجری، بلوک سیمانی و …) بسیار اقتصادی تر تمام شود، از قرار زیر است :

 

 

درباره ما ایران پانل

 

 

– قیمت پانل به ازاء هر متر مربع از متراژ، به مراتب کمتر از هزینه ساخت یک متر مربع دیوار آجری یا بتنی می باشد.

 

– مدت زمان نصب و اجرا بسیار کوتاه شده و صرفه جویی زمانی بسیار خوبی اتفاق خواهد افتاد.

 

– عایق بندی مرزهای بیرونی سازه و ایزوله سازی گرمایی، امکان هدررفت انرژی را به صفر رسانده و ثبات دمای داخل را تضمین می نماید.

 

– اتلاف مصالح و ضایعاتی که در دیوارکشی های سنتی مرسوم است، در نصب ساندویچ پانل به کل حذف می شود.

 

– زیبایی و آراستگی ظاهری ساندویچ پانل و هارمونی خاصی که به پوشش بنا می دهد، غیر قابل انکار است.

 

– بهداشت محیطی، تطبیق پذیری با طبیعت و امکان نظافت در پوشش ساندویچ پانل بهتر فراهم می گردد.

 

– و ده ها مزیت درخشان ریز و درشت دیگر …

 

 

قیمت ساندویچ پانل را چه کسی تعیین می کند؟

 

چنانچه درگیر پروژه احداث کارخانه، ساخت سوله و یا راه اندازی یک سالن باشید، استعلام هزینه جهت پوشش مجموعه مورد نظر، قطعاً یکی از اقداماتی است که احتمالاً تا به حال انجام داده اید. کارخانه شما هر چقدر هم که اصولی و دقیق ساخته شده باشد، بدون داشتن یک پوشش اساسی و حرفه ای، عملاً یک پروژه ناقص قلمداد می شود و کارایی واقعی خود را نخواهد داشت. هزینه تمام شده آنجا اهمیت مضاعفی پیدا می کند که مصالح ساختمانی سنتی مانند سیمان و آجر و بلوک سیمانی، هم قیمت به مراتب بالاتری دارند و هم زمان آماده سازی و اجرای آنها بسیار طولانی است.

 

بر همین اساس استفاده از پانل های آماده می تواند علاوه بر کاهش قابل توجه در کل هزینه ها، زمان انجام کل پروژه و اتمام نصب پوشش دیواری و سقفی را نیز به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد. برای انتخاب محصول مناسب و مرتبط با نیاز مشتری، اولین قدم این است که نسبت به قیمت ساندویچ پانل و شناسایی انواع ساندویچ پانل آگاهی لازم را کسب نمایید. این هزینه با توجه به عوامل بسیاری تعیین می شود که در این مقاله قصد داریم آنها را مورد بررسی قرار دهیم. طبیعی است اعمال تغییر در چند المان مهم است که در نهایت هزینه این محصول را تعیین می نماید؛ در چنین شرایطی، مشتری می بایست با آگاهی از تفاوت میان انواع ساندویچ پانل و بررسی دقیق برتری های بعضی از این محصولات بر برخی دیگر، اقدام به خرید بهترین پوشش برای مجموعه خود نماید.

 

عوامل اثرگذار بر قیمت ساندویچ پانل

 

عوامل اثرگذار بر قیمت ساندویچ پانل

 

در جایگاه یک خریدار، لازم است بدانید که چه نکاتی در قیمت گذاری پانل ها اثر می گذارند و تأثیرپذیری هزینه تمام شده پانل از هر یک از این موارد، به چه صورت و تا چه میزان می باشد. در ادامه به بررسی فهرستی از این عوامل اثرگذار خواهیم پرداخت و نقش آنها را در افزایش یا کاهش قیمت بررسی خواهیم نمود. تقریباً تمام این عوامل بر ابعاد فنی و ویژگی های تکنولوژیکی محصول تکیه دارند و با تغییر خط مشی های تولید، هزینه تمام شده را تغییر خواهند داد. مهم ترین این عوامل عبارتند از:

 

(1) جنس ورق بیرونی: ورق رویی یا همان پیشانی بیرونی کار، جلوه نهایی محصول است که تأثیر مهمی در افزایش قیمت ساندویچ پانل دارد. این ورق به ندرت به صورت تخت و عمدتاً به صورت موجدار یا ذوزنقه ای ساخته می شود تا استحکام بالاتر و ضربه پذیری بهتری را تأمین نماید. این ورق می تواند فولادی یا آلومینیومی باشد که هر کدام قابلیت های مشخص و منحصربفردی را ارائه می کنند. همچنین از ورق آلوزینک که آلیاژ بسیار مهم و پر مصرف آلومینیوم و روی به شمار می آید، برای ساخت لایه بیرونی ساندویچ پانل استفاده می شود و باعث کاهش هزینه ها می گردد.

 

(2) رنگ ورق بیرونی: ورق رویی مسئولیت تأمین نمای ظاهری کارخانه را نیز دارد. لذا مقوله رنگ نهایتاً با کمک این ورق تعیین می گردد. عوامل محیطی زیادی نظیر تابش آفتاب، اقلیم منطقه و مواردی از این دست، در تعیین رنگ ورق بیرونی تأثیرگذار هستند که هر کدام به نوعی بر قیمت ساندویچ پانل اثر دارند. اما رنگ های آبی، قرمز و سفید، بیش از سایر رنگ ها مرسوم هستند و مورد استفاده قرار می گیرند.

 

(3) قطر ورق بیرونی: به دلیل احتمال برخورد فیزیکی و اصابت ماشین آلات، ضخامت ورق بیرونی از اهمیت بالایی برخوردار است. معمولاً قطر 3 الی 5 میلیمتر برای روکش فلزی بیرونی ساندویچ پانل ها بسیار مناسب ارزیابی می شود و علاوه بر مطالعات آزمایشگاهی، مشاهدات میدانی نیز این موضوع را تأیید می کنند.

 

 

تماس با ما ایران پانل

 

 

(4) جنس ورق درونی: این ورق قرار است پشت کار را تشکیل دهد و در واقع، نمای درونی و دکوراسیون داخلی را شامل می شود. نظر به احتمال آسیب کمتر در داخل سالن، می توان جنس این ورق را اندکی سبک تر از ورق بیرونی و دارای مقاومت پایین تری در نظر گرفت.

 

(5) رنگ ورق درونی: قیمت حتی از رنگ ورق درونی نیز تأثیر می پذیرد! به دلیل نورپردازی بهتر و جلوه بهینه در دکوراسیون داخلی، رنگ ورق درونی را از میان رنگ های خنثی مانند سفید، کرم یا طوسی انتخاب می کنند که هم بازتاب نور بهتری دارد و هم در دراز مدت چشم را خسته نمی کند. همچنین این رنگ ها فضا را بزرگتر و وسیع تر نشان می دهند.

 

(6) قطر ورق درونی: ضخامت این ورق را کمتر از ورق بیرونی در نظر می گیریم و قطر آن 3 میلیمتر به پایین خواهد بود. میزان آسیب ها از سمت داخل به مراتب کمتر از آسیب های بیرونی است و لذا ضخامت کمتر نیز کفایت می کند.

 

(7) جنس عایق میانی: هسته مرکزی ساندویچ پانل از فوم عایق تشکیل می شود و این موضوع، تأثیر مهمی بر تعیین قیمت ساندویچ پانل دارد. فوم های پلی یورتان و پلی استایرن، مهم ترین عایق هایی هستند که در ساخت ساندویچ پانل مورد استفاده قرار می گیرند. ضخامت فوم و دانسیته (چگالی) عایق، دو مورد از مهم ترین فاکتورهای مورد بحث در انتخاب عایق هستند که به شدت بر روی هزینه نهایی نهایی اثر می گذارند. بسته به اینکه چه سطحی از ایزوله سازی حرارتی مورد نیاز است، نسبت به انتخاب عایق مناسب باید اقدام شود.

 

 

قیمت ساندویچ پانل را شکستیم!

 

 ما چطور قیمت ساندویچ پانل را شکستیم !

 

هزینه ساندویچ پانل یکی از دغدغه های مهم مدیرانی است که کار ساخت کارخانه یا انبار یا واحد تولیدی خود را به اتمام رسانده و در تلاش برای اجرای پوشش دیوارها و سقف هستند. گروه صنعتی « ایران پانل » با تکیه بر بیش از دو دهه تلاش پرثمر در حوزه ساخت و عرضه انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی، قادر است بهترین نوع محصول مورد نیاز برای هر مشتری را پس از یک مشاوره کوتاه، پیشنهاد نماید. کارشناسان زبده ما همه روزه آماده پاسخگویی به تماس های تلفنی صاحبان مشاغل هستند و راهنمایی های لازم جهت خرید بهترین نوع پوشش سقفی و دیواری را به رایگان در اختیار همگان قرار خواهد داد.

محصولات «ایران پانل» از بهترین متریال و به روش فرآیند تولید پیوسته (Continuous) تولید می شوند و قیمت ساندویچ پانل در پایین ترین سطح ممکن به مصرف کننده ابلاغ می گردد تا نهایتاً پاسخی شایسته به نیاز کارفرمایان، مدیران و صاحبان محترم مشاغل ارائه گردد.

 

قیمت ساندویچ پانل در تهران